Суббота, 23.03.2019, 08:09
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації

Меню сайту
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Архів записів
Друзі сайту
 • ДонОблІППО
 • Центр дистанційного навчання ДонОблІППО
 • Методичний кабінет відділу освіти
 • Історичний музей "Пам'ять серця"
 • Відділ інформаційних технологій ДонОблІППО
 • Best Websites Examples
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Головна » 2019 » Январь » 11 » Онлайн-сервіси для створення мультимедійного та інтерактивного контенту в освітньому процесі ЗЗСО району
  12:09
  Онлайн-сервіси для створення мультимедійного та інтерактивного контенту в освітньому процесі ЗЗСО району

  10 січня 2019 року на базі відділу освіти райдержадміністрації відбулося засідання методичних комісій вчителів фізики, інформатики та математики, основною метою якого було пошук і апробація нових форм організації освітнього процесу та удосконалення методики викладання базових навчальних дисциплін.

  Керівник методичної комісії вчителів інформатики району, заступник директора з навчально-виховної роботи Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів,  Оносова О.А. продемонструвала використання сервісу Google Classroom в освітньому процесі та сервісу Padlet для спільної методичної роботи  вчителів інформатики.

  Перед присутніми виступила керівник методичної комісії вчителів фізики, учитель Новодмитрівського НВК Семененко М.О., яка розповіла про використання онлайн-сервісів на уроках, а саме: колаж, анотований малюнок, пазли, інтерактивні відео, малюнки та ігри, стрічка часу.

  Познайомила учасників заходу керівник методичної комісії вчителів математики, учитель Новодмитрівського НВК Густіліна Ю.В. з використанням онлайн-ребусів та онлайн-кросвордів на уроках, а також продемонструвала роботу в динамічній математичній програмі GeoGebra для всіх рівнів освіти, що включає в себе геометрію, алгебру, таблиці, графи, статистику та арифметику.

  Учитель інформатики Сергєєв Я.Б. презентував власний досвід роботи з комп'ютерної програми Sweet Home 3D, яка має великий спектр використання: моделювання інтер'єру, архітектурної візуалізації житлових просторів і плану будинку тощо. Роботу з даної проблеми учитель висвітлював під час проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проектування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників у контексті євроінтеграції освітнього середовища», присвяченої 80-ти річчю Донецького ОБЛІППО в м.Краматорськ (грудень, 2018 р.).

  У підсумковій частині методичного заходу були розроблені рекомендації для подальшого використання з проблеми «Онлайн-сервіси для створення мультимедійного та інтерактивного контенту в освітньому процесі ЗЗСО району».

            

       

  Переглядів: 52 | Додав: viddil_osvitu | Рейтинг: 1.0/1
  Всього коментарів: 0
  avatar