Воскресенье, 22.10.2017, 18:29
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації

Меню сайту
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Октябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • ДонОблІППО
  • Центр дистанційного навчання ДонОблІППО
  • Методичний кабінет відділу освіти
  • Історичний музей "Пам'ять серця"
  • Відділ інформаційних технологій ДонОблІППО
  • Best Websites Examples
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0

    Мережа навчальних закладів

    Олександро-Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

    Директор: Денісова  Олена  Петрівна

    Заступник директора: Горбунова  Людмила Никифорівна

    Адреса: 85142, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Олександро-Калинове, вул.Крупської, 7

    Телефон: (272) 94-5-40

    E-mail: alkalinov_osh@ukr.net 

    Сайт: http://alkalinov.webnode.ru

    Білокузьминівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

    Директор: Кірєєва Євгенія Миколаївна

    Заступник директора: Шелкова Олена  Анатоліївна

    Адреса: 85130, Донецька обл., Костянтинівський р-н ,с. Білокузьминівка, вул.Садова,62

    Телефон: (272) 99-8-83

    E-mail: belok.zosh@ukr.net

    Сайт: http://belokzosh.ucoz.com

    Катеринівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

    Директор: Амелін Олександр Анатолійович

    Заступник директора: Чикалова  Оксана  Григорівна

    Адреса: 85150, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Катеринівка, вул.Шкільна, 21

    Телефон: (272) 98-1-47

    E-mail: katerra1@ukr.net 

    Сайт: http://katerra.ucoz.net

    Марківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

    Директор: Фартушна  Олена Миколаївна

    Заступник директора: Сорочан Катерина Олександрівна

    Адреса: 85132, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с. Маркове, вул.Молодогвардійців, 34

    Телефон: (272) 99-1-54

    E-mailmarkovo.city@ukr.net

    Сайт: http://markove.ucoz.ua

    Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

    Директор: Смазна Лариса Михайлівна

    Заступник директора: Пересічна Лідія Михайлівна

    Адреса: 85140, Донецька обл.,  Костянтинівський р-н, с-ще Артема, вул.Шкільна

    Телефон: (272)91-1-61

    E-mail: stepanivka2008@ukr.net

    Сайт: http://step-school.okis.ru/

    Зорянська спеціалізована  школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу   Дубрівного Петра Савейлійовича

    Директор: Фостик Олена Михайлівна

    Заступник директора: Хорсун  Марина Олександрівна

    Адреса: 85184, Донецька обл., Костянтинівськи р-н, с-ще Зоря, вул.Дубрівного, 72

    Телефон: (272) 98-5-93

    E-mail: zariaschool@ukr.net 

    Сайт: http://zoria-kost.edukit.dn.ua/

    Іванопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

    Директор: Долгих Тетяна Григорівна

    Заступники директора: Кривалова Лариса Володимирівна, Оносова Олена Анатоліївна

    Адреса: 85160, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Іванопілля, вул.Садова, 34б.

    Телефон: (272) 98-6-43

    E-mail: iva-school@ukr.net

    Сайт: http://iva-school.klasna.com

    Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

    Директор: Бурдун Світлана Іванівна

    Заступники директора: Єгорова Оксана Павлівна, Кушнір Алла Анатоліївна

    Адреса: 85143, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Ілліча, вул.Чапаєва, 65

    Телефон: (272) 92-6-88

    E-mail: illichovka@ukr.net

    Сайт: http://illichovka-at-ua.webnode.ru/

    Кіндратівська  спеціалізована    школа І-ІІІ ступенів з поглибленим  вивченням інформатики та програмування

    Директор: Кот Світлана Аркадіївна

    Заступники директора: Камишанова Любов Василівна, Бринько Юлія Юріївна

    Адреса: 84208, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Кіндратівка, вул.Заборського, 101

    Телефон: (267) 5-12-30

    E-mail: kondratovkashkola@ukr.net

    Сайт: http://vospitatel.ucoz.ua

    Новодмитрівський  навчально-виховний  комплекс

    Директор: Ібрагімов Руслан Низамович

    Заступники директора: Міщенко Любов Володимирівна, Борисевич Наталія Миколаївна

    Адреса: 85135, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с-ще Новодмитрівка, вул.Севастопольська, 2

    Телефон: (272) 4-29-65

    E-mail: novodmitrovka747@ukr.net

    Сайт: http://novnvk.klasna.com/

    Миколо-Полтавський навчально-виховний  комплекс

    Директор: Єгорова Лариса Іванівна

    Заступник директора: 

    Заступник директора з дошкільної освіти: Бабенко Людмила Олександрівна

    Адреса: 85172, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Полтавка,вул.Ювілейна

    Телефон: (272) 99-5-40

    E-mail: m-poltavka@ukr.net

    Софіївський навчально-виховний  комплекс

    Директор: Логоша Євген Володимирович

    Заступник директора: Крамаренко Марина Вікторівна

    Адреса: 85171, Донецька обл., Костянтинівський р-н с. Артемівка вул. Центральна

    Телефон: (272) 99-7-40

    E-mail: n_artnvk@ukr.net

    Сайт: http://artemovka.ucoz.com/

    Тарасівський  навчально-виховний  комплекс

    Директор: Клейменова Тетяна Анатоліївна

    Заступник директора: Вихрова Людмила Миколаївна

    Заступник директора з дошкільної освіти: Фринцько Наталія Володимирівна

    Адреса: 85180, Донецька обл., Костянтинівський р-н с. Тарасівка, вул. Московська, 96

    Телефон: (272) 99-4-40

    E-mail: tarasovka_nvk@ukr.net

    Сайт: http://nvk-tarasovka.at.ua

    Торський  навчально-виховний  комплекс

    Директор: Душенко Анжеліка Валентинівна

    Заступник директора: Приходько Наталя Вікторівна

    Адреса: 85170, Донецька обл.,  Костянтинівський р-н с. Торське вул. Ювілейна

    Телефон: (272) 98-4-56

    E-mail: torskij.nvk@ukr.net

    Сайт: http://torskij.at.ua

    Олександро-Шультинський навчально-виховний  комплекс 

    Директор: Рукавіцина Олена Яківна

    Заступник директора: Топольська Елеонора Валентинівна

    Заступник директора з дошкільної освіти: Сердюченко Ольга Іванівна

    Адреса: 85162, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с. Олександро-Шультине, вул.Шкільна, 17

    Телефон: (272) 90-1-15

    E-mail: shultino@ukr.net

    Сайт: www.shultino.at.ua

    Куртівський навчально-виховний  комплекс

    Директор: Гуторова Вікторина Валентинівна

    Заступник директора: Гладиш Людмила Анатоліївна 

    Адреса: 84208, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Куртівка, вул.Ударників п’ятирічки

    Телефон: (2675-21-97

    E-mail: kurtivka@ukr.net 

    Сайт: www.kurtivka-nvk.edukit.dn.ua

    Миколаївський навчально-виховний  комплекс

    Директор: Іванова Тетяна Борисівна

    Заступник директора: Шакіна Ірина Сергіївна

    Адреса: 85134, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с. Миколаївка вул. Жовтня, 19 а

    Телефон: (27298-9-10

    E-mail: mik.nvk2015@ukr.net  

    Сайт: http://miknvk.donetskedu.com

    Правдівський навчально - виховний комплекс

    Директор: Поліна Миколаївна

    Адреса: 85185, Донецька  обл., Костянтинівський р-н, с.Правдівка

    Телефон: (27290-2-21

    E-mailpravdovskynvk@ukr.net

    Степанівський навчально-виховний  комплекс

    Директор: Кроль Олена Олександрівна

    Адреса: 85140, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с.Степанівка, вул.Шкільна, 2

    E-mailms.stepanovka@ukr.net

    Дошкільні навчальні заклади Костянтинівського району

    ДНЗ № 2 «Червона шапочка» с.Іванопілля

    Керівник ДНЗ: Григор'єва Тетяна Володимирівна

    Адреса: 85160, с.Іванопілля, вул.Садова, 60 а

    Телефон: (272) 98-3-17

    ДНЗ № 7 «Колосок» с.Катеринівка

    Керівник ДНЗ: Качан Марина Юріївна

    Адреса: 85150, с.Катеринівка, вул.Кірова,36

    Телефон: (272) 98-1-65

    ДНЗ № 8 „Казка”с.Плещіївка

    Керівник ДНЗ: Ласковець Світлана Василівна

    Адреса: 85161, с.Плещіївка, вул.Степна, 1

    ДНЗ № 15 „Малюк” с-ща Зоря

    Керівник ДНЗ: Скрипаченко Наталія Вікторівна

    Адреса: 85184, с-ще Зоря, вул.Дубрівного, 2

    Телефон: (272) 98-5-33

    ДНЗ  № 31 „Білосніжка” с.Ілліча

    Керівник ДНЗ: Луненко Алла Володимирівна

    Адреса: 85141, с.Ілліча, вул.Чапаєва, 65 а

    Телефон: (272) 2-35-89

    ДНЗ № 11 „Теремок” с.Білокузьминівка

    Керівник ДНЗ: Широка Людмила Михайлівна

    Адреса: 85130, с.Білокузьминівка, вул.Садова,6

    Телефон: (272) 99-8-72

    ДНЗ № 28 „Півник” с.Віролюбівка

    Керівник ДНЗ: Скороход Наталія Костянтинівна

    Адреса: 85131, с.Віролюбівка, вул.Шкільна,2

    ДНЗ № 9 „Дюймовочка” с-ща Новодмитрівка

    Керівник ДНЗ: Кононенко Наталія Іванівна

    Адреса: 81140, с-ще Новодмитрівка, вул.Сонячна,1

    Телефон: (272) 90-7-43

    ДНЗ № 4 „Колобок” с-ща Стінки

    В. о. керівника ДНЗ: Доннікова Вікторія Олександрівна

    Адреса: 85141, с-ще Стінки, вул.Черняховського,1

    ДНЗ № 22 „Журавлик” с.Кіндратівка

    Керівник ДНЗ: Губа Галина Миколаївна

    Адреса: 84208, с.Кіндратівка, вул.Стадіонна,1

    Телефон: (267) 91-5-41

    ДНЗ № 1 „Рушничок” с.Яблунівка

    В.о. керівника ДНЗ: Шаповалова Олександра Володимирівна

    Адреса: 85144, с.Яблунівка, вул.Фестивальна, 2

    Телефон: (272) 94-5-34

    ДНЗ  № 29 „Лелека” с.Миколайпілля

    Керівник ДНЗ: Білоус Яна Володимирівна

    Адреса: 85170,с.Миколайпілля, вул.Піонерська, 2

    Телефон: (272) 92-9-42

    ДНЗ № 5 „Берізка” с-ща Артема

    Керівник ДНЗ: Сороцька Ольга Володимирівна

    Адреса: 85140, с-ще Артема, вул.Центральна, 6б

    Телефон: (272) 91-2-67

    ДНЗ № 27 “Зайчик” с.Маркове

    Керівник ДНЗ: Бриль Анжела Олександрівна

    Адреса: 85132, с.Маркове, вул. Молодогвардійців, 30 А

    Телефон: (272) 99-1-24

    ДНЗ с.Нова Полтавка

    Керівник ДНЗ: Кулешова Ольга Василівна

    Адреса: 85174, с.Нова Полтавка, вул.Молодіжна, 11

    Телефон: (272) 99-6-34

    ДНЗ с.Предтечине

    Керівник ДНЗ: Калашнік Олена Юріївна

    Адреса: 85161, с.Предтечине, вул.Крупської, 1

    Телефон: (272) 98-8-40