Пятница, 23.08.2019, 20:28
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації

Меню сайту
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Архів записів
Друзі сайту
 • ДонОблІППО
 • Центр дистанційного навчання ДонОблІППО
 • Методичний кабінет відділу освіти
 • Історичний музей "Пам'ять серця"
 • Відділ інформаційних технологій ДонОблІППО
 • Best Websites Examples
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Головна » 2018 » Январь » 31 » Конференція з питань краєзнавства і екології
  17:11
  Конференція з питань краєзнавства і екології

  31 січня 2018 року методичний кабінет відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації  провів конференцію  з питань краєзнавства і екології. В конференції прийняли участь вчителі екології і ті вчителі, які відповідають за краєзнавчу роботу, заступники керівників закладів освіти району, начальник відділу освіти Костомарова Н.А., завідувач методичним кабінетом відділу освіти, а, також, директор еколого-культурного  центру «Бахмут», голова Костянтинівського осередку Національної спілки краєзнавців України Березін В.Б., голова громадської організації «Енеїда» Тараман А.В.

  Конференція  не випадково названа так тепло і з любов’ю: «Земля моя, мій рідний край, роди та процвітай!». Дійсно, працівники освіти району, їх вихованці дуже люблять свою землю, свій Донбас.  Люблять те місце де вони живуть,  де  працюють, де вчаться. Всі розуміють яка багата і цікава наша земля. Як багато в ній    незвичного і невивченого.  Метою конференції було привернути увагу громадськості, молоді до рідної землі, до її багатств як природних так і людських, до її історії.  

  Відбулась емоційна зацікавлена розмова про ті місця де розміщені заклади освіти, про мікрорайони  закладів освіти. Що в них цікавого, як їх зробити кращими, як про це розповісти  широкому колу людей. Як зацікавити.

  На конференції був започаткований краєзнавчо-екологічний  проект по вивченню рідного краю, по створенню туристичних троп   на території кожного мікрорайону школи а на їх основі і в цілому по району.  Присутні вирішили

    організувати туристичні тропи  не просто на  папері, а дійсно проводити екскурсії, спочатку на рівні школи, потім району, міст які нас оточують. Чому ні? Потрібно лише захотіти, а робота ця дуже цікава.

  А паралельно потрібно проводити екологічну роботу, тому що забруднений струмок перетворюється у болото, яке не приваблює.  Потрібно здійснювати  екологічне виховання учнів не  тільки теоретично а  на практиці. Не тільки говорити як багато сміття кругом, а взяти і прибрати його: висадити квітники, дерева, прибрати посадку, а якщо робота  велика і вона не під силу школі то звернути  увагу на неї громадськості, влади, підприємців, преси. Не потрібно   бути байдужим. Разом робити добру справу, виховувати учнів через добрі діла.

  Присутні   говорили про те що вони уже   знають, про свою місцевість, що у них є цікавого, висловлювали пропозиції. Досвідом краєзнавчої і екологічної роботи поділилась директор Іванопільської СШ  Долгих Т.Г.  Про забезпечення патріотичного виховання учнів через краєзнавчу роботу  з допомогою  шкільного музею говорила  Горічева О.В., директор Віролюбівського музею. Про пам’ятки історії в мікрорайоні Куртівського НВК, розповіла   Логвіна Н.В. – учитель природничих дисциплін. Від учителя Олександро-ШультинськогоНВК Лукачевої О.С. присутні дізнались про історію с. Олександро-Шультино, про те , що цьому селу уже 250 років воно найстаріше у нашому районі.

  Дуже цікаво було слухати Березіна В.Б., це ініціативна творча людина, яка має безліч ідей і напрацювань. Тараман А.В. розповів про  унікальний «зал природи», який рукотворно створений на території музею в с. Олександро-Калиново.

  Проект започаткований, сподіваємось,  що уже цього року в Костянтинівському районі з’явиться свій туристичний маршрут  для учнів району, а також громадян як району, так і області а потім і України. Наш край дійсно унікальний.

  Фотоматеріали можна переглянути тут.

  Переглядів: 173 | Додав: viddil_osvitu | Рейтинг: 1.0/1
  Всього коментарів: 0
  avatar