13-14 листопада 2015 року делегація педагогічних працівників були учасниками серії дводенних тренінгів «Інноваційні механізми створення ігрового простору дитини засобами конструктора ЛЕГО» у м. Дніпропетровськ, що відбуваються в рамках спільного проекту Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Фундації ЛЕГО для психологів та педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
Під час даного тренінгу педагоги мали можливість ознайомитися з інноваційними засобами розвитку і навчання дитини одним з яких є конструктор ЛЕГО. Теоретично-практична структура тренінгу розкривала мету якісного сформування фундаменту у дошкільні роки та пізніше, на етапі початкової ланки – формування у дитини уміння знаходити інноваційні креативні рішення на несподівані проблеми.
Педагоги отримували, як теоретичний матеріал, так і приймали активну участь у практичних вправах, відкриваючи таємниці цеглинок LEGO DUPLO\System.
Отже Конструктор LEGO – це чудовий інструмент для використання навіть у проектній роботі як в дошкільних заклад так і загальноосвітніх. Причому тут немає вікових обмежень, оскільки кожна дитина та доросла людина може втілити рішення того чи іншого завдання за допомогою конструктора.
Для психологів, які приймали участь у тренінгу є дуже важливою інформація що ЛЕГО можливо використовувати в роботі з діагностичною метою, в корекційно-розвивальній роботі, як груповій так і в індивідуальній. На відміну від гри з педагогом психолог має змогу актуалізувати і трансформувати проблеми дитини.
По завершенню тренінгу кожен педагогічний працівник отримав сертифікат учасника тренінгу «Інноваційні механізми створення ігрового простору дитини засобами конструктора ЛЕГО».
За інформацією відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації
|